<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=104201806710190&ev=PageView&noscript=1"/>
Motocontroler Logo

Sprawdzenie auta Białystok i okolice!

Pragniesz nabyć używany samochód, ale boisz się, że nie wybierzesz takiego, który będzie długo Ci służył? Nie mogłeś trafić lepiej! Możemy zaproponować Ci sprawdzenie samochodu przed zakupem. Białystok dysponuje obszernym rynkiem aut używanych, z powodu swojego położenia, co wpływa na to, że ważne jest tutaj zwrócenie uwagi na wybór najlepszego modelu. Rady znajomych z branży to jedno, ale nie ma nic, co da większą pewność kupującemu niż porządne sprawdzenie auta przed zakupem. Białystok znajduje się w północno-wschodniej Polsce, a z Warszawy dojedziesz tam w ponad 2 godziny. W takim przypadku możesz pozwolić sobie na samodzielne oględziny. Gdy jednak mieszkasz na drugim końcu kraju, sytuacja się komplikuje. Na szczęście istnieje firma Motocontroler!

1862+
Opineo Logo
Zweryfikowanych opinii z OpineoNajwiększy w Polsce serwis skupiający opinie konsumentów o sklepach, produktach i firmachZobacz w Opineo
1583+
Motocontroler Logo
FotoOpinii naszych klientówOd prawie 10 lat zbieramy opinie naszych klientów, wraz z dokumentacją fotograficzną sprawdzanych dla nich samochodów
3495Zebranych i zweryfikowanych opinii klientów Motocontrolera w internecie
Zdjęcia klientów Motocontrolera
Wideo opinie, dokumentacje zdjęciowe
klientów, recenzje naszych usług

Sprawdzenie samochodu przed zakupem w woj. podlaskim

Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na niesprawny pojazd, powierz nam sprawdzenie samochodu! Białystok to nie jedyna lokalizacja, gdzie świadczymy usługi w woj. podlaskim. Suwałki czy Łomża to miasta, gdzie często bywamy. Potrzebujesz pomocy właśnie tam? Daj nam znać, a przyjedziemy, by zweryfikować pojazd!

Dlaczego powinieneś nam zaufać w kwestii sprawdzania auta przed zakupem? Białystok, Suwałki i Łomża to tylko kilka z polskich miast, w których pomogliśmy klientom w potrzebie. Potwierdzają to liczne opinie. Naszym działaniom przyświeca cel, jakim jest ochrona kupującego przed nadużyciami, jakie zdarzają się ze strony handlarzy, a więc oszustwa z naszej strony zaprzeczałyby logice. Rygorystyczne inspekcje ze strony naszych ekspertów to jedno, lecz aby świadczyć jeszcze lepsze usługi, wprowadziliśmy w firmie wysoce skuteczny program kontroli przeprowadzonych ekspertyz. Nieustannie sprawdzamy pracę naszych podwykonawców.

Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Kto dokona sprawdzenia samochodu w Białymstoku?

Kim jest osoba, która dokona sprawdzenia auta w Białymstoku i okolicy? To jeden z pracujących dla nas ekspertów – lokalny rzeczoznawca Motocontroler bądź doświadczony mechanik. Wszyscy nasi pracownicy używają dostarczonego przez nas profesjonalnego sprzętu diagnostycznego i pomiarowego. Od mierników po sprzęt fotograficzny – pracujemy tylko na sprawdzonych narzędziach.

Jak sprawdzić samochód przed zakupem – Białystok

Gdy masz zamiar skorzystać z naszych usług, zapewne zastanawiasz się, czy sprzedawca egzemplarza, który Ci się spodobał, powinien wiedzieć o planowanym sprawdzeniu samochodu przed kupnem. Białystok to na tyle duże miasto, że większość sprzedających zapewne spotkała się, z tym że ktoś wynajmuje profesjonalną firmę do inspekcji auta i raczej żaden z nich nie będzie miał nic przeciwko. Niemniej polecamy poinformować handlarza o zamiarach. Z naszej strony zlecenie rozpoczyna się właśnie od kontaktu ze sprzedającym i umówieniu daty oględzin, a więc nawet jeśli jeszcze się z nim nie kontaktowałeś, nic nie szkodzi. My poinformujemy go o zakresie sprawdzenia samochodu. Białystok i okolice – jeśli to tu znalazłeś auto, które zawsze chciałeś mieć, daj nam znać! Starannie je sprawdzimy!
Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Raport ze sprawdzenia auta

Otrzymany od nas raport z oględzin z pewnością pomoże podjąć decyzję o kupnie lub rezygnacji z pojazdu. Aby więc ułatwić sobie ten proces, daj nam znać o chęci sprawdzenia samochodu w Białymstoku lub okolicy. Z niecierpliwością czekamy na Twoje wezwanie!