<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=104201806710190&ev=PageView&noscript=1"/>
Motocontroler Logo

Sprawdzenie auta Toruń i okolice!

Samochód używany to dobra opcja zwłaszcza dla tych, którzy nie chcą przepłacać i nie zależy im na najnowszych modelach pojazdów. Jego wybór niesie jednak za sobą ryzyko niepowodzenia i jest nie lada wyzwaniem, dlatego w tej sytuacji szczególnie przydatna może okazać się pomoc naszych ekspertów w sprawdzeniu samochodu przed zakupem. Toruń to miejsce pełne ogłoszeń używanych pojazdów, a więc wybierając, trzeba szczególnie dokładnie przyglądać się ofertom. Sprawdzenie auta przez zakupem w Toruniu i okolicach to nasza specjalność. Zobacz, co możemy Ci zaproponować.

1862+
Opineo Logo
Zweryfikowanych opinii z OpineoNajwiększy w Polsce serwis skupiający opinie konsumentów o sklepach, produktach i firmachZobacz w Opineo
1583+
Motocontroler Logo
FotoOpinii naszych klientówOd prawie 10 lat zbieramy opinie naszych klientów, wraz z dokumentacją fotograficzną sprawdzanych dla nich samochodów
3495Zebranych i zweryfikowanych opinii klientów Motocontrolera w internecie
Zdjęcia klientów Motocontrolera
Wideo opinie, dokumentacje zdjęciowe
klientów, recenzje naszych usług

Sprawdzenie samochodu przed zakupem w kujawsko-pomorskim

Na czym oszukują sprzedawcy i dlaczego to robią? Zacznijmy od drugiego pytania – handlarzom, którzy posiadają komisy samochodowe, nie jest na rękę, by auta stały na placu w nieskończoność. Przeciwnie, chcą jak najszybciej pozbyć się samochodu, gdyż dłuższy pobyt pojazdu w komisie to większe koszty jego utrzymania – kontrolowanie tarczy hamulcowych i dbanie o aspekty wizualne. Sprzedający próbują więc wszelkimi sposobami sprzedać samochód. Posuwają się do cofania liczników lub podawania nieprawdziwych informacji dotyczących np. rocznika auta. To właśnie z tych powodów warto jest skorzystać z pomocy profesjonalistów. To szczególnie istotne gdy kupujemy auto właśnie z komisu. Zgłoś się do nas, a pomożemy w sprawdzeniu samochodu! Toruń i okoliczne komisy nie są nam niestraszne. Odwiedzimy handlarza, zadamy mu kilka pytań i z przyjemnością przyjrzymy się maszynie!
Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Gdzie najlepiej wykonać sprawdzenie auta przed zakupem? Bydgoszcz

Historia, jaką skrywa w sobie samochód, zostaje zawsze szybko odkryta przez naszych ekspertów. W jaki sposób? Po pierwsze doświadczeni mechanicy zadają pytania samemu sprzedającemu, jeśli odpowiada w sposób logiczny i fakty popiera dokumentami, jest to pierwszy zbiór informacji. Kolejny to faktury z napraw i książka serwisowa. Co gdy dokumentów brak? Na pomoc przychodzi niezawodny numer VIN, dzięki któremu w bazie danych znaleźć można historię szkód. Ostatni krok to oględziny karoserii. Wprawione oko szybko dostrzeże to, co zataił handlarz. Zaufaj profesjonalistom i powierz nam sprawdzenie auta przed zakupem. Bydgoszcz, Toruń czy granica województwa kujawsko-pomorskiego? To nieważne. Dojedziemy, gdzie potrzebujesz i przyjrzymy się historii samochodu.

Nie daj się zwieść samochodowym oszustom!

Profesjonalne sprawdzenie auta w Toruniu i okolicach może pokazać wiele przekrętów, którymi lokalny handlarz chciał nas zwieść. Wśród nich znajduje się niezwykle popularne fałszowanie wskazań przebiegu auta. Sprzęt diagnostyczny, wiedza, doświadczenie i wspomniany wcześniej numer VIN pomogą naszym pracownikom dowiedzieć się, czy sprzedający podał autentyczne dane.
Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Sprawdzenie nadwozia i podwozia samochodu – Toruń

Karoseria prawdę Ci powie! To bardzo słuszne stwierdzenie, gdyż zbadanie tego elementu powie nam między innymi, czy jeżdżąc danym samochodem, będziemy bezpieczni. Naruszona konstrukcja auta niesie za sobą pogorszenie sztywności, co z kolei generuje fakt, czy pojazd zapewni nam bezpieczeństwo w razie nagłego nieszczęśliwego wypadku na drodze. Co jeszcze wchodzi w skład sprawdzenia samochodu przed kupnem? Toruń i okolice – jadąc w wyznaczone przez Ciebie miejsce z tych terenów zweryfikujemy stan techniczny pojazdu. W zależności, czy wybierzesz pakiet MAXI TEST, czy FULL TEST, zbadamy samochód od spodu lub dodatkowo podłączymy komputer diagnostyczny i przekonamy się o ewentualnych błędach silnika. Dokonamy również jazdy próbnej i sfotografujemy maszynę, a wszystko to umieścimy w raporcie, który wyślemy do Ciebie w formie elektronicznej.

Potrzebujesz szybkiego sprawdzenia samochodu? Toruń to miejsce, gdzie znajduje się samochód ?