Oferujemy usługi polegające na weryfikacji informacji zawartych w ogłoszeniach dotyczących sprzedaży samochodów używanych.


Dlaczego mam wierzyć w waszą rzetelność?
Rozwiń

Podstawą powstania naszych usług jest ochrona klienta przed nadużyciem ze strony sprzedającego, gdybyśmy wprowadzali klientów w błąd nasza praca nie miałaby sensu. Ponadto wykonaliśmy już wiele raportów – wszyscy klienci są zadowoleni (wracają do nas oraz polecają znajomym nasze usługi). Wdrożyliśmy skuteczny program badania jakości przeprowadzonych kontroli (wykonujemy raporty sprawdzające pracę naszych ekspertów)

Kim jest ekspert?
Rozwiń

Ekspert jest najczęściej rzeczoznawcą samochodowym lub mechanikiem z dużym doświadczeniem.
Do pracy wykorzystuje profesjonalny sprzęt pomiarowy i diagnostyczny.


Czy mam poinformować osobę sprzedającą o planowanej kontroli pojazdu?
Rozwiń

Zawsze polecamy poinformowanie osoby sprzedającej o zamiarze sprawdzenia pojazdu przy użyciu profesjonalnej firmy. Z naszej strony kontaktujemy się ze sprzedającym w pierwszej fazie realizacji zlecenia. Sprzedający otrzymuje informacje o zakresie kontroli pojazdu. Umawiamy się na konkretną godzinę sprawdzenia samochodu.


Co jeżeli ostatecznie nie dojdzie do oględzin wskazanego pojazdu?
Rozwiń

Może dojść do sytuacji, w której sprzedający unika z jakiegoś powodu udostępnienia pojazdu. Ponieważ świadczymy usługi na terenie całej Polski, można zawsze wskazać nam inny pojazd do oględzin znajdujący się w dowolnym miejscu w kraju. Jeżeli kupisz w międzyczasie auto bez naszego udziału – zwrócimy Ci niewykorzystane pieniądze.


Kiedy otrzymam zamówiony raport?
Rozwiń

Większość raportów wykonujemy w ciągu 24 godzin od momentu potwierdzenia zamówienia. Raporty COMPLEX i MAXI TEST rezerwują nam 48 godzin (wiąże się z ustaleniem terminu warsztatu spełniającego wymagania raportu). Zawsze staramy się wykonać usługę w krótszym czasie niż założony i w ponad 60% przypadków tak właśnie jest.


Konkretnie! Jakie korzyści będę mieć z kupna samochodu przy pomocy takiej usługi?
Rozwiń

Wszystkie nasze usługi stanowią minimalny koszt w stosunku do wartości samochodu.

Masz jasną informację, czy warto kupować pojazd. Będziesz wiedzieć na jakie dodatkowe koszty może narazić Cię samochód, który planujesz kupić.

Nie tracisz pieniędzy na niepotrzebny dojazd (średnio 55 zł za każde przejechane 100 km)

Nie tracisz czasu na niepotrzebną jazdę – możesz wykorzystać ten czas na coś innego, zyskujesz spokój.

Nie tracisz dodatkowych pieniędzy na „fachowca” lub nie zajmujesz czasu „szwagrowi” (minimum 100 zł mimo braku pewności zachowania jakości takiej pomocy).

Jeśli planujesz sprawdzenie auta samemu, a nie znasz się na tym, niestety ryzykujesz kilkadziesiąt % wartości pojazdu.

Cena raportu od 289 zł do 479 zł – raport powie Ci czy auto jest bezpieczne w późniejszym użytkowaniu!

Cena sprawdzenia pojazdu w alternatywny sposób od 250 zł do kilkudziesięciu tysięcy złotych.


Co jest efektem zamówienia usługi „sprawdzenie samochodu przed zakupem”?
Rozwiń

Raport w formie elektronicznej wysłany na Twój adres mailowy. Jest to szczegółowy opis najważniejszych elementów auta z punktu widzenia zakupu pojazdu.

Kilkadziesiąt do kilkuset zdjęć pojazdu (zdjęcia ogólne, wady pojazdu, miejsca istotne i świadczące o powypadkowości pojazdu).


Czy płacę za dojazd jeśli zlecam sprawdzanie auta w mniej popularnej miejscowości?
Rozwiń

Sprawdzanie pojazdu możesz zamówić w całej Polsce. Nie doliczymy nigdy kosztów związanych z dojazdem bez względu na lokalizację pojazdu.


Czy mogę zlecić sprawdzanie samochodu w innym zakresie niż prezentowany w pakietach?
Rozwiń

Jeżeli masz indywidualne oczekiwania lub chcesz zlecić wykonanie innej usługi motoryzacyjnej napisz do nas – wycenimy ją dla Ciebie.


Sprawdzanie samochodu to nasz zawód i życiowa pasja, nie ryzykuj – sprawdź nas!