!Rzeczoznawcy Motocontrolera zachowują najwyższe standardy higieny. Przyjmujemy zlecenia i realizujemy raporty zgodnie z harmonogramem.
+48 (12) 31 30 200

Opinie

W trosce o najwyższy poziom oferowanych usług prosimy o przekazywanie nam Państwa opinii.

Dodaj opinię

Zobacz też ponad 500 opinii wraz ze zdjęciami sprawdzanych samochodów, które wystawili nam klienci, i przekonaj się sam – dlaczego warto.
Wszystkie zdjęcia i uwagi ekspertów pochodzą z wykonanych przez nas raportów.

15.10.2021

CHCIAŁBYM BARDZO PODZIĘKOWAĆ FIRMIE ZA PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA. DZIĘKI WAM W TYM ZWARIOWANYM ŚWIECIE I NIESTETY PEŁNYM OSZUSTÓW HANDLUJĄCYCH SAMOCHODAMI , KUPILIŚMY FAJNĄ MAZDĘ 6 2.0 BENZYNA. SZCZERZE POLECAM TAKI SPOSÓB SPRAWDZENIA SAMOCHODU.

Jacek
12.10.2021

Polecam wszystkim sprawdzenie auta przed zakupem przez firmę motocontroler. Dzięki ekspertowi, który fachowym okiem dokonał oględzin wybranego przeze mnie auta, uniknęłam zakupu trefnego samochodu od nieuczciwego sprzedawcy, który zwyczajnie mnie oszukał co do bezwypadkowości. Sama pewnie nie byłabym w stanie tego ocenić. Otrzymałam szczegółowy raport co do stanu pojazdu, zdjęcia oraz rekomendację czy warto je kupić. Wydałam 580 zł, ale nie straciłam 55.000 zł. Nie żałuję i cieszę się, że dzięki motocontroler uniknęłam kłopotów. Polecam gorąco!

Anna
12.10.2021

Raport został szybko wykonany i bardzo dokładnie.

Paweł
12.10.2021

Korzystałem z usług MotoControlera już kilkukrotnie i za każdym razem jestem zadowolony z dostarczonego raportu. Duża oszczędność czasu i paliwa oraz ekspertyza na wysokim poziomie.

Kamil
11.10.2021

Dzięki opinii Firmy zdecydowałam się wstrzymać z zakupem auta, które okazało się popowodziowe. Tal łatwo dziś dać się oszukać.. uratowałam mnóstwo pieniędzy. Dzięki

Kari
09.10.2021

Wybrałem pakiet MAXI wraz z telefonem eksperta i nie żałuję (warto dobrać tą dodatkową opcję by zaoszczędzić czas, czekając na raport). Samochód, który wybrałem okazał się być skarbonką wymagającą włożenia dodatkowych 10 tys. PLN na wstępie. Wiele rzeczy najzwyczajniej w świecie pominięto/ukryto/nie wspomniano. Pojazd na aukcji wyglądał bardzo dobrze – tymczasem w rzeczywistości był zaniedbany i kosztował zdecydowanie zbyt wiele biorąc pod uwagę jego stan, pomijając nawet fakt, że była to wersja rzadsza, bardziej usportowiona. Jestem BARDZO zadowolony z usługi firmy Motocontroler, a tym bardziej eksperta, który odpowiadał za sprawdzenie (serdecznie Pana pozdrawiam, bardzo miło się rozmawiało i śmiało z ilości znalezionych mankamentów), bo najzwyczajniej w świecie utopiłbym pieniądze. Jeśli znajdę kolejne auto, które zadecyduję kupić, ponownie bez zastanowienia, skorzystam z tej samej opcji. Naprawdę polecam – warto wydać te pieniądze, żeby później nie walczyć ze swoim wymarzonym autem.

Michał
09.10.2021

Dziękuję za fachową opinię, po przeczytaniu raportu samochodu stety niestety nie kupiłem.

Michał
08.10.2021

Raport bardzo rzeczowy. Wszystkie najważniejsze informacje zamieszczone w raporcie. Ocena MotoControler uchroniła mnie przed utopieniem kasy w błocie. Sprawdzone auto odbiegało w rzeczywistości od stanu podanego przez sprzedającego. Brak jakiejkolwiek wzmianki ze auto było podtopione. Mała suma wydana uchroniła przed strata prawie 40 tys. Polecam bardzo usługi MotoControler.

Przemysław
08.10.2021

Super sprawa. Kupiłem samochód.

Marek
08.10.2021

Jestem zadowolony z usług firmy MotoControler. Skorzystałem z usługi, ponieważ szukałem konkretnego modelu pojazdu na drugim końcu Polski. Otrzymałem bardzo szczegółowy raport zarówno z pomiarami grubości lakieru, stanem opon, jak i dużą ilością zdjęć dokumentującą dokładny stan nadwozia oraz wnętrza. Dokumentacja zdjęciowa, pomiarowa oraz opis wykonany przez osobę kontrolującą był wyczerpujący i ostatecznie zachęcający do zakupu pojazdu. Zgodnie z zaleceniem dodanym do raportu auto zostało jeszcze obejrzane na Stacji Kontroli Pojazdów, co potwierdziło jego dobry stan techniczny zaś pracownik wskazał elementy, które będą potrzebować uwagi w przyszłości. Sama osoba kontrolująca zasugerowała natychmiastową wymianę opon oraz przedniej szyby, ze względu na ich wiek oraz zużycie co po faktycznym wykonaniu wpłynęło bardzo pozytywnie na bezpieczne poruszanie się pojazdem. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że tuż po zakupie auto zrobiło natychmiast 1000 km i nie pojawiły się żadne niepokojące sygnały, które sugerowałyby zaprzestania dalszej jazdy. Innymi słowy – wsiadać i jechać. W związku z tym zdecydowanie poleciłbym MotoControlera każdemu, kto ma upatrzony pojazd z dala od domu, lub nie ma wystarczającej wiedzy technicznej aby samemu ocenić stan pojazdu przed zakupem.

Wojciech

Podziel się swoją opiniąOświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem serwisu MotoControler.com i akceptuję jego postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dawid Badura M PROJEKT, z siedzibą w Krakowie przy ul. Biskupińskiej 23, 30-732 Kraków, NIP: 657-252-45-69 i partnerów dla celów związanych z realizacją usługi.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej drogą elektroniczną Dawid Badura M PROJEKT, z siedzibą w Krakowie przy ul. Biskupińskiej 23, 30-732 Kraków, NIP: 657-252-45-69, w imieniu własnym lub jej partnerów biznesowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


Ocena auta używanego ZAMÓW RAPORT JUŻ W 24H!