!Rzeczoznawcy Motocontrolera zachowują najwyższe standardy higieny. Przyjmujemy zlecenia i realizujemy raporty zgodnie z harmonogramem.
+48 (12) 31 30 200

Opinie

W trosce o najwyższy poziom oferowanych usług prosimy o przekazywanie nam Państwa opinii.

Dodaj opinię

Zobacz też ponad 500 opinii wraz ze zdjęciami sprawdzanych samochodów, które wystawili nam klienci, i przekonaj się sam – dlaczego warto.
Wszystkie zdjęcia i uwagi ekspertów pochodzą z wykonanych przez nas raportów.

20.01.2022

Bardzo dziękuję za rzetelną opinie i szczegółowy raport, dzięki Wam nie kupiłem powypadkowego auta. Jesteście godni polecenie.

Piotr
19.01.2022

Pełen profesjonalizm

Mieczysław
19.01.2022

Gdyby nie raporty, człowiek narobiłby głupot, a potem musiał żyć z konsekwencjami.

Obszerny i wnikliwy raport uchronił mnie przed kłopotami.

Marcin
18.01.2022

Po auto miałem jechać z Wrocławia do Elbląga, ponad 600km. Sprzedający chevroleta twierdził, że auto w świetnym stanie technicznym, a wizualnie prezentuje się bardzo dobrze. Jak się okazało oryginalny lakier był tylko na dachu i lewych drzwiach. Wszystkie szyby były nowe, a kierownica, która na zdjęciach w ogloszeniu, wyglądała świetnie, okazała się zdarta jak w samochodzie z 2x większym przebiegiem. Podsumowując, zdecydowanie polecam.

Kewin
17.01.2022

Kolejna kontrola za pośrednictwem motocontrolera , auto sprawdzone we wszystkie strony, fachowa robota , nastepne auto tylko z nimi 👍

Paweł
16.01.2022

Raport został wykonany szczegółowo i wysłany mi szybko. Do raportu dołączono prawie 200 zdjęć. Bardzo dobra opcja dla ludzi, którzy nie mają dużej wiedzy nt. motoryzacji a chcą kupić pewnie auto. Polecam usługę.

Kamil
15.01.2022

POLECAM. Raport Eksperta bardzo profesjonalny i dokładny, wykazał wiele wad pojazdu. Sprawdzone zostały wszystkie elementy mające wpływ na bezpieczeństwo jazdy ,ale także mankamenty blacharki ,ślady napraw świadczące bogatej historii samochodu. Wiele szczegółów sprytnie zakamuflowanych , ujawnionych dzięki doświadczeniu i spostrzegawczości sprawdzającego. Wszystko to udokumentowane dużą ilością fotografii i rzeczowym opisem. Neutralny raport pozwolił mi na wyrobienie sobie opinii, i podjęcie odpowiedniej decyzji. Dziękuje

Marek
15.01.2022

Zamówiłem najwyższą opcję z telefonem od eksperta po oględzinach. Bardzo miły i rzeczowy kontakt. Raport otrzymałem następnego dnia rano (sobota). Oględziny przeprowadzone z najwyższa starannością. Bardzo dużo zdjęć. Polecam.

Zbyszek
14.01.2022

Zdecydowanie polecam usługi tej firmy,. wszystko zrobione szybko, sprawnie i dostałem szczegółowy raport z oględzin. Na prawdę warto zainwestować i sprawdzić samochód.

Filip
14.01.2022

No więc tak, napaliłem się na samochód, jednak o mechanice samochodowej mam pojęcie mocno podstawowe (nie wspominając o specjalistycznych przyrządach których nie posiadam), po samochód miałem prawie 400km, sprzedający zapewniał że jest wszystko w porządku, auto jest w dobrym stanie i gotowe do jazdy. Pan z MotoControler nie miał nawet przyjemności (chociaż finalnie okazałoby się wątpliwą przyjemnością) odbyć jazdy próbnej- właściciel nie pozwolił. Po oględzinach przez MotoControler okazało się że samochód to prawie trup, zmarnowałbym swój czas i pieniądze. Czasami lepiej zainwestować, żeby nie stracić- jak w tym przypadku! Bardzo polecam usługi, zwłaszcza tym którzy nie mają pojęcia na temat samochodów, bądź nie posiadają wiedzy specjalistycznej, lub mają do przejechania pół polski Na pewno skorzystam jeszcze raz i wreszcie znaleźć upragniony egzemplarz 😀

Rafał

Podziel się swoją opiniąOświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem serwisu MotoControler.com i akceptuję jego postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MOTOCONTROLER sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. płk. Stanisława Dąbka 8/402, 30-732 Kraków wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Kraków-Podgórze w Krakowie, pod numerem KRS: 0000932185, REGON: 520440363, NIP: 6793226824 i partnerów dla celów związanych z realizacją usługi.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej drogą elektroniczną MOTOCONTROLER sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. płk. Stanisława Dąbka 8/402, 30-732 Kraków wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Kraków-Podgórze w Krakowie, pod numerem KRS: 0000932185, REGON: 520440363, NIP: 6793226824, w imieniu własnym lub jej partnerów biznesowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


Ocena auta używanego ZAMÓW RAPORT JUŻ W 24H!

Proszę czekać

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera