!Rzeczoznawcy Motocontrolera zachowują najwyższe standardy higieny. Przyjmujemy zlecenia i realizujemy raporty zgodnie z harmonogramem.
+48 (12) 31 30 200

Opinie

W trosce o najwyższy poziom oferowanych usług prosimy o przekazywanie nam Państwa opinii.

Dodaj opinię

Zobacz też ponad 500 opinii wraz ze zdjęciami sprawdzanych samochodów, które wystawili nam klienci, i przekonaj się sam – dlaczego warto.
Wszystkie zdjęcia i uwagi ekspertów pochodzą z wykonanych przez nas raportów.

06.03.2021

Bardzo rzetelna firma i sprawnie działającą naprawdę warto przed zakupem zlecić im sprawdzenie samochodu!!! To uchronilo mnie od kupna samochodu z niepewna historia malowanego i  szpachlowanego a mialbyc bezwypadkowy Naprawdę polecam !!!

Krzysztof
05.03.2021

Dzień dobry na samym początku napiszę że dwa razy korzystałem z pakietu maxi i dzięki temu nie wpakowałem się na przysłowiową minę jakich bardzo dużo polskim rynku samochodów. Zdecydowanie polecam wszystko sprawnie i co najważniejsze raporty wykonanie profesjonalnie oraz wiarygodnie na pewno jeszcze skorzystam bo nie dam się ostukać nie uczciwym sprzedawcą.

Marcin
05.03.2021

Zamówiłem ekspertyzę do 3 aut. 2 właścicieli odmówiło wizyty eksperta. 3 zataił szkodę na aucie i inne problemy. Dzięki MotoContrel i jego fachowcom nie kupiłem auta w które trzeba ładować na dzień dobry dużą kasę. Zaoszczędziłem czas i nerwy. Kontynuuję poszukiwania auta nadal z MotoConrolerem.

Przemysław
05.03.2021

Po raz drugi korzystałem z państwa pomocy przy zakupie auta. Jestem bardzo zadowolony z waszych usług. Po raz kolejny udało mi się, dzięki państwu, paść ofiarą nieuczciwego handlarza. Polecam Waszą firmę każdemu znajomemu z czystym sumieniem.

Paweł
04.03.2021

Współpraca na wysokim poziomie, stały kontakt, szybkie sprawdzenie pojazdu, bardzo przejrzysty raport, polecam i pozdrawiam!

Aleksandra
03.03.2021

siemacie. z usług MOTOCONTROLER-a korzystałem po raz pierwszy, opcja MAXI z telefonem od rzeczoznawcy bezpośrednio po oględzinach. mnóstwo zdjęć samochodu, ujęcia każdego zakamarka, dogłębna ocena stanu samochodu pod każdym kątem (historia, mechanika, elektryka, blacharka, lakier). opinia skutecznie ostudziła mój bezkrytyczny zapał. decyzji odnośnie zakupu jeszcze nie podjąłem ale jeśli będę na “TAK” to już ze świadomością istniejących usterek co będzie podstawą do adekwatnej negocjacji ceny. jedyny mankament usługi to jak ktoś już wcześniej wspominał komunikacja KLIENT -> INFOLINIA -> RZECZOZNAWCA. pomimo kilkukrotnego kontaktu na infolinii oraz poprzez email z prośbą o kontakt ze strony rzeczoznawcy przed oględzinami (zależało mi na zwróceniu szczególnej uwagi na bolączki często występujące w sprawdzanym modelu pojazdu), kontakt z rzeczoznawcą nastąpił już po zakończeniu oględzin. jakość samej usługi oceniam pozytywnie, polecam innym i sam nie zawaham się raz jeszcze skorzystać z Waszych usług. pozdrawiam.

Rafał
03.03.2021

Polecam !
Pełen profesjonalizm. Dzięki Motocontrolerowi po teście maxi nie wpakowałem się w złom za 40 tys. Przysłany raport zaskoczył mnie pozytywnie w swojej dokładności i profesjonalnym wyglądzie, zaskoczył mnie też stan auta określanego przez sprzedającego jako “pewne” a po teście okazało się powypadkowe, z awarią skrzyni i do tego naprawione przez amatora. Bardzo dużo szczegółowych zdjęć.
Będę polecał wszystkim. Dobra robota Panowie! Może dzięki Wam choć trochę oczyści się ten rynek od nieuczciwych sprzedających.
Pozdrawiam

Łukasz
02.03.2021

Polecam. Raport szczegółowy i dokładny. Pełen profesjonalizm

Sebastian
02.03.2021

Wszystko w jak najlepszym porządku. Auto fachowo ocenione. Oszczędziłem sobie jechania kilkaset kilometrów na darmo. Polecam i jeszcze nie raz skorzystam.

Michał
01.03.2021

Zaoszczędziłem dużo czasu oraz nerwów!!!!!!!
Rzetelny solidny wyczerpujący raport z oględzin auta!!!
Serdecznie polecam!

Andrzej

Podziel się swoją opiniąOświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem serwisu MotoControler.com i akceptuję jego postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dawid Badura M PROJEKT, z siedzibą w Krakowie przy ul. Biskupińskiej 23, 30-732 Kraków, NIP: 657-252-45-69 i partnerów dla celów związanych z realizacją usługi.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej drogą elektroniczną Dawid Badura M PROJEKT, z siedzibą w Krakowie przy ul. Biskupińskiej 23, 30-732 Kraków, NIP: 657-252-45-69, w imieniu własnym lub jej partnerów biznesowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


Ocena auta używanego ZAMÓW RAPORT JUŻ W 24H!