<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=104201806710190&ev=PageView&noscript=1"/>
Motocontroler Logo

Sprawdzenie auta Warszawa i okolice!

Kupno samochodu to nie lada wyzwanie. Gdy już znajdziesz odpowiednie, warto upewnić się, że sprzedawca nie mydli Ci oczu, przedstawiając auto bez skazy w ogłoszeniu. Zajmujemy się sprawdzaniem samochodów przez zakupem w Warszawie i okolicach. Oferujemy kompleksowe oględziny pojazdu oraz sporządzenie sumiennego raportu.

1862+
Opineo Logo
Zweryfikowanych opinii z OpineoNajwiększy w Polsce serwis skupiający opinie konsumentów o sklepach, produktach i firmachZobacz w Opineo
1583+
Motocontroler Logo
FotoOpinii naszych klientówOd prawie 10 lat zbieramy opinie naszych klientów, wraz z dokumentacją fotograficzną sprawdzanych dla nich samochodów
3495Zebranych i zweryfikowanych opinii klientów Motocontrolera w internecie
Zdjęcia klientów Motocontrolera
Wideo opinie, dokumentacje zdjęciowe
klientów, recenzje naszych usług

Sprawdzenie samochodu przed zakupem – woj. mazowieckie

Nie znasz się na motoryzacji? Zostaw nam sprawdzenie samochodu! Warszawa i całe województwo mazowieckie może liczyć na naszą pomoc. Dojedziemy wszędzie, gdzie potrzebujesz w błyskawicznym czasie. Wystarczy, że prześlesz nam ogłoszenie.
Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Warszawa i nie tylko

Pewnie myślisz, że im dalej musimy dojechać do sprzedawcy, tym zapłacisz więcej. Otóż nie! Cena zawsze jest taka sama niezależnie od tego, gdzie znajduje się miejsce sprawdzania auta przed zakupem. Warszawa czy granica województwa mazowieckiego? Nieważne! Zapłacisz taką samą kwotę! Jednym słowem nie pobieramy opłat za dojazd!

Skąd pewność, że dobrze sprawdzimy auto?

Naszą pracę wykonujemy rzetelnie – wysyłamy na miejsce wyłącznie ekspertów. Działamy według specjalnych procedur, według których Twój samochód zostanie sprawdzony w aż 350 punktach kontrolnych. Nasza praca to coś więcej niż zwykłe sprawdzenie auta. Warszawa nie posiada lepszych specjalistów! Pracownicy umieszczają w raporcie argumenty, którymi możesz się posłużyć, negocjując cenę ze sprzedawcą.
Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Sprawdzenie auta, co jeszcze od nas otrzymasz?

Dodatkowo w Motocontroler możliwa jest:

Rozmowa telefoniczna ze specjalistą od razu po oględzinach pojazdu. Zapewne masz do niego wiele pytań.
Dostęp do historii szkód po VIN - przeszukamy bazę danych, by znaleźć informacje o Twoim wymarzonym samochodzie.
Przeszukanie rejestru zastawów - co jeśli auto jest przedmiotem zastawu? Lepiej to sprawdzić.
Wycena samochodu - ile naprawdę warty jest pojazd, który chcesz kupić? Może warto podjąć negocjacje ceny.
Jeszcze masz wątpliwości, czy potrzebujesz sprawdzenia samochodu? Warszawa – jeśli mieszkasz w okolicy, nie czekaj! Wypełnij formularz i dokonaj płatności, a przekonasz się, że w bardzo szybkim czasie dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów.