<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=104201806710190&ev=PageView&noscript=1"/>
Motocontroler Logo

Sprawdzenie auta Gdańsk i okolice!

Na zmianę samochodu często przygotowujemy się latami, skrupulatnie odkładając pieniądze. Jak ich nie zmarnować? Wystarczy zdecydować się na sprawdzenie samochodu przed zakupem. Gdańsk – i całe woj. pomorskie to teren, gdzie znaleźć można niezliczone ilości samochodowych ofert. Znajduje się tam wiele pojazdów sprowadzonych z krajów skandynawskich. Chętnie pomożemy w weryfikacji zagranicznych aut wszystkim tym, którzy nie czują się pewnie w dziedzinie motoryzacji lub nie mieszkają na nadmorskich terenach.

1862+
Opineo Logo
Zweryfikowanych opinii z OpineoNajwiększy w Polsce serwis skupiający opinie konsumentów o sklepach, produktach i firmachZobacz w Opineo
1583+
Motocontroler Logo
FotoOpinii naszych klientówOd prawie 10 lat zbieramy opinie naszych klientów, wraz z dokumentacją fotograficzną sprawdzanych dla nich samochodów
3495Zebranych i zweryfikowanych opinii klientów Motocontrolera w internecie
Zdjęcia klientów Motocontrolera
Wideo opinie, dokumentacje zdjęciowe
klientów, recenzje naszych usług

Sprawdzenie samochodu w Gdańsku – wiele możliwości z Motocontrolerem

Diagnostyka przeprowadzona przez niekompetentne osoby może wywołać taki sam efekt jak oszustwa sprzedających. Warto więc zdać się na pracowników firmy Motocontroler i powierzyć im sprawdzenie samochodu. Gdańsk i okolica nie posiada lepszych specjalistów niż ci, których proponujemy.

Co, jeśli sprzedający odmówi możliwości sprawdzenia przez nas Twojego samochodu albo ktoś Cię uprzedzi i kupi auto? Na szczęście działamy na terenie całej Polski, możesz więc śmiało wskazać nam inny samochód, gdziekolwiek zechcesz. Tak, dobrze widzisz. Oferujemy Ci sprawdzania auta przed zakupem w Gdańsku lub okolicy i dowolnym innym miejscu w kraju. Może zdarzyć się, że w tak zwanym międzyczasie kupisz samochód na własną rękę. Przelałeś nam już pieniądze? Nic nie szkodzi. Oddamy co do grosza, to co Ci się należy.

Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Specjaliści od sprawdzania aut przed kupnem – Gdańsk

Twoim upatrzonym pojazdem zajmą się prawdziwi profesjonaliści – rzeczoznawcy Motocontrolera lub mechanicy z wieloletnim stażem pracy. Zweryfikują Twój przyszły samochód pod względem zużycia i wypadkowości. Poinformują Cię o wszelkich usterkach i niezgodnościach. Gotowy raport wraz z galerią zdjęć auta dostaniesz szybko po oględzinach. Z tym dokumentem szybko podejmiesz decyzję, czy chcesz kupić dany samochód.

Oferta dla tych, którzy wymagają więcej

Dla klientów, którzy oczekują więcej, możemy zaproponować specjalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Gdańsk – tam jest samochód, który Cię interesuje, ale żaden z dostępnych pakietów nie spełnia Twoich oczekiwań? Coś poradzimy! Skontaktuj się z nami, postaramy się wykonać usługę motoryzacyjną, której oczekujesz i wycenimy ją dla Ciebie indywidualnie. Czekamy na telefon lub maila!
Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko