<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=104201806710190&ev=PageView&noscript=1"/>
Motocontroler Logo

Sprawdzenie auta Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra i okolice!

Większość Polaków, chcąc nabyć nowy samochód, decyduje się na ten używany. Takie pojazdy z reguły mają już swoje lata (średnio 12!), dlatego niemalże każdy napotyka na te same problemy: skąd wiedzieć, czy maszyna warta jest kupienia? Skąd wiedzieć, ile tak naprawdę powinna kosztować?

Wyobraźmy sobie, że wpadamy na pomysł, by zabrać znajomego mechanika na sprawdzenie samochodu przed zakupem. Gorzów Wielkopolski – mieszkamy w stosunkowo niedalekiej okolicy, nie ma więc problemu, by zabrać znanego nam specjalistę na podróż w obrębie rejonu. Co, jednak gdy w obrębie 300km nie ma niczego, co przykuwa naszą uwagę? Pracujący na co dzień kolega może nie być chętny na poświęcanie nam aż takiej ilości swojego czasu. I tu przychodzi z pomocą firma Motocontroler!

1862+
Opineo Logo
Zweryfikowanych opinii z OpineoNajwiększy w Polsce serwis skupiający opinie konsumentów o sklepach, produktach i firmachZobacz w Opineo
1583+
Motocontroler Logo
FotoOpinii naszych klientówOd prawie 10 lat zbieramy opinie naszych klientów, wraz z dokumentacją fotograficzną sprawdzanych dla nich samochodów
3495Zebranych i zweryfikowanych opinii klientów Motocontrolera w internecie
Zdjęcia klientów Motocontrolera
Wideo opinie, dokumentacje zdjęciowe
klientów, recenzje naszych usług

Z czego jesteśmy znani?

Jesteśmy znani z kompetentnego i wysoce skutecznego sprawdzania samochodu! Zielona Góra lub inne dowolne miejsce to nie problem. Działamy na terenie całego kraju. Odwracając tym razem przedstawioną sytuację: gdy potrzebujesz naprawdę profesjonalnego sprawdzenia auta, Gorzów Wielkopolski to destynacja samochodu, o którym śnisz po nocach, a mieszkasz w małej wsi, nieopodal gór również możesz liczyć na naszą pomoc. Pojedziemy w każde miejsce, do którego nas skierujesz. Sprawdzimy wszystkie ważne aspekty, a z oględzin zrobimy raport, który następnie prześlemy Ci drogą elektroniczną.
Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Jakie odnosisz korzyści? Gdy wybierasz Motocontroler, przede wszystkim oszczędzasz pieniądze, które wydałbyś na wizytę u właściciela na własną rękę. Nie marnujesz swojego czasu i przede wszystkim masz gwarancję, że Twój potencjalny samochód jest kontrolowany przez ludzi, którzy przykładają się do sprawdzania auta przed zakupem. Zielona Góra i okolica to lokalny obszar naszych działań. Znalazłeś ogłoszenie z tego rejonu? Czekamy na adres!

Dlaczego wybrać usługę Motocontroler sprawdzenia samochodu? Gorzów Wielkopolski i okolice

Nie jesteś przekonany, czy jesteśmy skuteczni? Zajrzyj do sekcji opinii na naszej stronie. Znajdziesz tam wiele wypowiedzi zadowolonych klientów, którzy swoją przygodę z nabywaniem samochodu zakończyli z kluczykami w rękach oraz tych, których udało nam się ustrzec przed nietrafnym zakupem. Wielu nadmienia, że wrócą, gdy zapragną kupić kolejny samochód. Spełnienie potrzeb klientów to nasz priorytet, dlatego ich słowa to dla nas najlepsza rekomendacja. Cieszymy się, że możemy pomagać w Waszych wyborach, dokonując sprawdzenia auta. Gorzów Wielkopolski to lokalizacja, gdzie niejednokrotnie udało nam się posłużyć pomocną dłonią, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług na tym terenie.
Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Szczegółowy raport z oględzin – co zawiera?

Raport z historii szkód pojazdu, samo sprawdzenie nadwozia, a może wolałbyś weryfikację także podwozia i diagnostykę komputerową? Na szczęście u nas możesz wybrać to, czego potrzebujesz. Sprawdzenie samochodu przed zakupem w Zielonej Górze i okolicach odbywa się zgodnie z preferowaną przez Ciebie wersją. Najprostsze usługi załatwimy momentalnie, na te wymagające więcej pracy, musisz poczekać. Ile? Maksymalnie 48h! Tak, dobrze widzisz. W tak krótkim czasie zorganizujemy pracowników do sprawdzenia samochodu. Gorzów Wielkopolski czy wspomniana Zielona Góra zostanie jak najprędzej odwiedzona. Następnie dostaniesz dokładny raport. Szybkość pracy nie niesie za sobą niedokładności, wręcz przeciwnie! Działamy według rygorystycznych reguł! Oznacza to, że w 2 dni otrzymasz profesjonalną pomoc, jakiej potrzebujesz.