<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=104201806710190&ev=PageView&noscript=1"/>
Motocontroler Logo

Sprawdzenie auta Katowice i okolice!

Statystycznie rzecz biorąc, Polacy tak jak większość Europejczyków, decydują się na nowy samochód średnio, co 4 lata. Rodacy wybierają najczęściej samochody używane, sprowadzone z zagranicy, co u wielu z nich wywołuje podskórny niepokój podszyty stereotypami. Prawda jest taka, że nie każde auto z zagranicy ma na koncie kolizje lub cofnięty licznik, jednak większość takich samochodów posiada niepoprawny stan techniczny. Ponadto to, że tak często trafiamy na złe pojazdy to w dużej mierze wina handlarzy oszukujących i zatajających informacje o przebytych naprawach czy niesprawnościach auta. Jaki jest z tego wniosek? Aby kupić używany egzemplarz, ale bez niejawnych szkód należy skorzystać z usługi sprawdzenie samochodu przed zakupem. Katowice to punkt, gdzie wpadł Ci w oko samochód? Już tam pędzimy, by pomóc Ci zweryfikować maszynę!

1862+
Opineo Logo
Zweryfikowanych opinii z OpineoNajwiększy w Polsce serwis skupiający opinie konsumentów o sklepach, produktach i firmachZobacz w Opineo
1583+
Motocontroler Logo
FotoOpinii naszych klientówOd prawie 10 lat zbieramy opinie naszych klientów, wraz z dokumentacją fotograficzną sprawdzanych dla nich samochodów
3495Zebranych i zweryfikowanych opinii klientów Motocontrolera w internecie
Zdjęcia klientów Motocontrolera
Wideo opinie, dokumentacje zdjęciowe
klientów, recenzje naszych usług

Sprawdzimy twój samochód

Fakt, że eksperci każdego dnia przygotowują raporty z oględzin przeróżnych samochodów, sprawia, że wyjątkowo szybko są w stanie przygotować kosztorys ewentualnych napraw, za które kupujący będzie musiał zapłacić po zakupie. Czasem jednak cena auta jest na tyle okazyjna, a mankamenty na tyle drobne, że warto jest kupić pojazd mimo wszystko i ponieść koszty napraw. Argumenty za i przeciw będą zawarte w raporcie, jednak należy pamiętać, że ostateczna decyzja zawsze należy do kupującego.

Jeśli jednak pragniesz pomocy, zamów sprawdzanie auta! Katowice i województwo śląskie to teren, gdzie dysponujemy wieloma fachowcami.

Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – sprawdź nas!

Nadal nie jesteś przekonany? Chodzi przede wszystkim o Twój komfort i wygodę. Wykonamy za Ciebie sprawdzenie samochodu. Katowice odwiedzisz w wolnym czasie, a teraz, gdy masz dużo na głowie, my wszystko załatwimy, a Ty oszczędzisz nerwy, pieniądze i swój cenny czas. Nie warto marnować dnia w pracy, by dowiedzieć się, że jechałeś setki kilometrów na marne, prawda? Właśnie dlatego postaw na sprawdzenie auta przed zakupem. Katowice – czekamy na Twój sygnał, by odwiedzić miasto.

Szybka usługa sprawdzenia auta – Katowice

Jak szybko otrzymasz raport ze sprawdzania sprawdzenia auta? Katowice to znany nam obszar. W pakiecie FULL TEST sprawozdanie otrzymasz najpóźniej po 48h, choć zawsze dokładamy wszelkich starań, by jak najszybciej wykonać usługi, więc prawdopodobnie na efekty będziesz musiał czekać krócej niż 2 doby.

Zachęcamy do sprawdzenia samochodu przed kupnem – Katowice!

Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko