<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=104201806710190&ev=PageView&noscript=1"/>
Motocontroler Logo

Sprawdzenie auta Kielce i okolice!

Kupując auto, jesteśmy bardzo podekscytowani i pełni emocji. Oględziny wymagają jednak spokoju i wytężonej uwagi. Zdarza się, że nie mamy możliwości osobiście obejrzeć samochodu. W takim sytuacjach można zlecić sprawdzenie samochodu przed zakupem. Kielce to spore miasto, dlatego jest skupiskiem wielu ofert. Sprawdzenie auta przed zakupem w Kielcach i okolicach to to, czym się zajmujemy. Sprawdź naszą ofertę.

1862+
Opineo Logo
Zweryfikowanych opinii z OpineoNajwiększy w Polsce serwis skupiający opinie konsumentów o sklepach, produktach i firmachZobacz w Opineo
1583+
Motocontroler Logo
FotoOpinii naszych klientówOd prawie 10 lat zbieramy opinie naszych klientów, wraz z dokumentacją fotograficzną sprawdzanych dla nich samochodów
3495Zebranych i zweryfikowanych opinii klientów Motocontrolera w internecie
Zdjęcia klientów Motocontrolera
Wideo opinie, dokumentacje zdjęciowe
klientów, recenzje naszych usług

Świętokrzyskie pełne samochodów używanych

Szybka informacja w przypadku kupna samochodu (zwłaszcza takiego, który cieszy się dużym zainteresowaniem) może być na wagę złota. Gdy tylko się do nas zgłosisz, jeden z naszych 200 fachowców wybierze się do sprzedającego na sprawdzenie samochodu! Kielce, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski czy Staszów, niezależnie tego, gdzie znajduje się auto, pojedziemy tam jak najszybciej. Raport dostaniesz w ciągu 24h lub najpóźniej 48h. Szybka, lecz porządna praca to nasza domena.
Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Jak wygląda procedura sprawdzania samochodu przed kupnem w Kielcach?

Sprawdzenie auta przed zakupem w Kielcach odbywać się będzie wg naszych standardowych procedur. Najpierw specjalista przejrzy wszelkie dostępne dokumenty, dane z Internetu i przeprowadzi wywiad ze sprzedawcą. Wszelkie niezgodności takie jak na przykład nieujawniona historia szkód pojazdu zostaną zawarte w raporcie. Nasz mechanik sprawdzi także lakier, szczeliny pomiędzy elementami, szyby, ogumienie oraz lampy. Rzuci okiem na komorę silnika, a wewnątrz auta na tapicerkę oraz stan wyposażenia. Oglądanie samochodu zawierać będzie również jazdę testową w celu sprawdzenia ruchu pojazdu. Na tym etapie sprawdzony zostanie układ hamulcowy, działanie silnika, skrzyni biegów, zawieszenia i systemów wspomagających. Słowem pełna inspekcja!

Dla kogo sprawdzenie auta? Kielce

Komu przyda się profesjonalne sprawdzenie auta? Kielce, a raczej cała Kielecczyzna mimo graniczenia z aż sześcioma województwami niestety nie może pochwalić się dobrym dojazdem do swoich regionów. Pomoc specjalistów przyda się więc nie tylko osobom nieposiadającym wiedzy motoryzacyjnej, lecz także tym, którzy zwyczajnie mieszkają zbyt daleko, by dokonać oględzin osobiście. Nie musisz wybierać się w daleką podróż. Załatwimy to za Ciebie!
Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Czy warto nam zaufać?

Skąd pewność, że właściwie dokonamy sprawdzenia samochodu przed kupnem? Kielce i okolice już nas znają. Wielu klientów z tego terenu może potwierdzić naszą skuteczność! Inspekcja auto obejmuje aż 350 punktów kontrolnych, sprawiając, że to bardzo szczegółowa ekspertyza. Gwarantujemy, że dostrzeżemy każdy najmniejszy mankament i niezwłocznie Cię o nim poinformujemy. Zbiór argumentów, jaki otrzymasz w raporcie, będzie niczym drzewo decyzyjne, pozwalające na błyskawiczne dokonanie wyboru samochodu. Szereg skrupulatnie wykonanych czynności i dokładne oględziny poparte będą fotorelacją tak, byś widział na własne oczy, co zawiera Twój potencjalny samochód.

Pełna informacja ze sprawdzenia samochodu w Kielcach? Zaufaj firmie Motocontroler!