<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=104201806710190&ev=PageView&noscript=1"/>
Motocontroler Logo

Sprawdzenie auta Kraków i okolice!

Samochód to na tyle skomplikowana maszyna, że niezmiernie łatwo jest nabyć taki, który wymaga napraw, nawet o tym nie wiedząc. Z tego powodu bardzo istotne jest sprawdzenie samochodu przed zakupem. Kraków dysponuje ogromnym rynkiem aut używanych, dlatego warto skorzystać w tej okolicy z pomocy specjalistów. Oferujemy sprawdzanie auta przez zakupem w Krakowie i okolicach. Zajmiemy się całościowymi oględzinami pojazdu i stworzymy specjalny raport samochodu.

1862+
Opineo Logo
Zweryfikowanych opinii z OpineoNajwiększy w Polsce serwis skupiający opinie konsumentów o sklepach, produktach i firmachZobacz w Opineo
1583+
Motocontroler Logo
FotoOpinii naszych klientówOd prawie 10 lat zbieramy opinie naszych klientów, wraz z dokumentacją fotograficzną sprawdzanych dla nich samochodów
3495Zebranych i zweryfikowanych opinii klientów Motocontrolera w internecie
Zdjęcia klientów Motocontrolera
Wideo opinie, dokumentacje zdjęciowe
klientów, recenzje naszych usług

Dlaczego ważne jest sprawdzenie samochodu przed zakupem?

Nieznajomość tematu motoryzacji nie musi być przeszkodą, by kupić dobry samochód, Przekaż nam sprawdzenie samochodu! Kraków i całe województwo małopolskie może na nas polegać. Wyślij nam ogłoszenie auta, a pojedziemy do sprzedawcy i rygorystycznie ocenimy pojazd.

Boisz się, że zapłacisz zbyt dużo za tę usługę? Nic bardziej mylnego! Kwota nie jest generowana miejscem sprawdzenia auta przed zakupem. Kraków czy obrzeża województwa małopolskiego? Brak opłat za dojazd oznacza, że cena będzie ta sama!

Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Dlaczego Motocontroler?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zwracają się do nas klienci z całej Polski, gdyż mocno angażujemy się w każde zlecenie. Sprzedawców odwiedzają tylko najlepsi fachowcy. Rygorystyczne procedury, których przestrzegamy, gwarantują, że Twój potencjalny samochód zostanie rzetelnie sprawdzony. Oferujemy wyjątkowo dokładne sprawdzenie auta. Kraków może poszczycić się wysoce wykwalifikowanymi specjalistami z naszej firmy!

Najbardziej rzetelne sprawdzenie samochodu – Kraków

Motocontroler zajmuje się sprawdzaniem samochodu przed kupnem. Kraków to miasto, w którym znalazłeś interesujący Cię pojazd? Pozwól nam zrobić jeden z kilku rodzajów testów. Ocenimy wypadkowość, elementy zewnętrzne, komorę i pracę silnika, wnętrze samochodu. Dodatkowo sprawdzimy układy kierowniczy i hamulcowy, rzucimy okiem, czy licznik nie został cofnięty. Na koniec otrzymasz także galerie zdjęć i nasze porady, czy kupić dany samochód. Możemy również wykonać oględziny podwozia oraz podłączyć auto do komputera diagnostycznego, by zbadać czy występują błędy. Handlarze często oszukują, więc najlepsze co możesz zrobić to sprawdzenie samochodu. Kraków i okolice to miejsca pełne ogłoszeń, więc wyjątkowo wskazane jest zachowanie szczególnej ostrożności podczas kupna używanych pojazdów.
Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Sprawdzenie auta w Krakowie

Twoim samochodem zajmą się prawdziwi eksperci – rzeczoznawcy Motocontrolera lub mechanicy z wieloletnim stażem wyposażeni w odpowiednie narzędzia takie jak mierniki. Ocenią oni Twój przyszły środek komunikacji ze względu na aspekt zużycia i wypadkowości. Dadzą Ci znać o prawdopodobnych usterkach, na które narażony będzie samochód w najbliższej przyszłości. Wyślemy Ci gotowy raport wraz z galerią zdjęć auta. Z takim zestawem łatwo zdecydujesz, czy chcesz kupić dany samochód.

Gdy myślisz o sprawdzeniu samochodu, Kraków to Twoje miasto i potrzebujesz usługi na już, nie mogłeś trafić lepiej! Motocontroler to firma dla Ciebie!