<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=104201806710190&ev=PageView&noscript=1"/>
Motocontroler Logo

Sprawdzenie auta Łódź i okolice!

Zakup auta, zwłaszcza pierwszego w życiu, to bardzo ekscytujący moment w życiu. Aby taki pozostał, dobrze jest wybrać pojazd, z którego będzie się zadowolonym na dłużej. Większość wybiera samochody używane – i słusznie, często bardziej opłaca się kupić taki model niż ten z salonu. Jedynym sposobem, by na pewno nie żałować wyboru, jest prawidłowe sprawdzenie samochodu przed zakupem. Łódź to miasto, w którym znalazłeś interesujący Cię samochód? Świetnie! Możemy zaoferować kompleksową inspekcję pojazdu oraz przygotowanie raportu z oględzin.

1514+
Opineo Logo
Zweryfikowanych opinii z OpineoNajwiększy w Polsce serwis skupiający opinie konsumentów o sklepach, produktach i firmachZobacz w Opineo
1583+
Motocontroler Logo
FotoOpinii naszych klientówOd prawie 10 lat zbieramy opinie naszych klientów, wraz z dokumentacją fotograficzną sprawdzanych dla nich samochodów
3147Zebranych i zweryfikowanych opinii klientów Motocontrolera w internecie
Zdjęcia klientów Motocontrolera
Wideo opinie, dokumentacje zdjęciowe
klientów, recenzje naszych usług

Jak kupić samochód, by nie żałować?

By nie kupić kota w worku, należy dokładnie sprawdzać pojazd pod każdym względem. Warto zacząć od samego ogłoszenia. Zdarza się, że sprzedający nie piszą ich samodzielnie, a kopiują z innych ofert. Niesie to za sobą prawdopodobieństwo ogromnej pomyłki, bo kto poza specjalistami motoryzacji zauważy niezgodność oznaczenia silnika? To właśnie z tego powodu powinieneś powierzyć nam sprawdzenie samochodu! Łódź i całe województwo może na nas liczyć. Pomożemy w ekspertyzie stanu technicznego pojazdu.
Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Rada od specjalistów sprawdzania aut przed zakupem

Mamy dla Ciebie ważną radę – zanim pojedziesz oglądać samochód, sprawdź jego historię, by nie tracić czasu i paliwa na zbędną podróż. Powierz to nam, a przeszukamy dla Ciebie bazę danych i damy Ci znać, czy historia szkód pojazdu zgadza się z informacjami w ogłoszeniu. Maszyna znajduje się daleko od Twojego miejsca zamieszkania? Nie jesteś pewien, czy opłaca się jechać ją oglądać? Skorzystaj z usługi sprawdzania auta przed zakupem. Łódź i okolica – dojedziemy wszędzie, gdzie potrzebujesz.

Wybierz Motocontroler, jeśli ważna jest dla Ciebie szybkość działania i pełna rzetelność. Pracują dla nas wyłącznie wyszkoleni specjaliści, którzy szczególnie skrupulatnie podchodzą do procesu sprawdzania auta. Łódź czy dalsza okolica? To nieistotne, jesteśmy w stanie przygotować raport z oględzin w dowolnym miejscu.

Oferta sprawdzenia samochodu – Łódź

Proponujemy sprawdzenie samochodu przed zakupem w Łodzi i okolicach w kilku pakietach do wyboru. Niezależnie do tego, który wybierzesz, możesz być pewny, że usługa zostanie wykonana niezwłocznie, a oględziny będą na tyle rygorystyczne, że żadna wada się przed nami nie ukryje. Od wielu lat pomagamy klientom zainteresowanym kupnem używanego samochodu. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem oraz chętnie służymy radą. Sprawdzenie samochodu w Łodzi i okolicy nie stanowi dla nas problemu. Z przyjemnością sprawimy, że Twój przyszły pojazd będzie dopasowany do Twoich standardów i spełni Twoje oczekiwania.
Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Sprawdzenie auta, co dokładnie możemy Ci zaproponować?

Sprawdzimy dla Ciebie stan nadwozia, zmierzymy grubość lakieru i wszelkie szczeliny. Rzucimy okiem na szyby, opony i felgi. Zajrzymy do środka samochodu, by dowiedzieć się, w jakim stanie jest tapicerka i kokpit. Przeprowadzimy jazdę próbną i wykonamy diagnostykę podwozia. Wszystko to opiszemy w specjalnym raporcie.

Możesz być pewien, że potrzebujesz sprawdzenia samochodu. Łódź – jeśli to tu jest Twoje wymarzone auto, nie zwlekaj! Wypełnij formularz i wyczekuj raportu!