<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=104201806710190&ev=PageView&noscript=1"/>
Motocontroler Logo

Sprawdzenie auta Olsztyn i okolice!

Z reguły kupno auta to niemały wydatek i naruszenie budżetu. Dostępnych ofert jest tak wiele, że łatwo stracić chęć nawet do samego szukania. Jak wybrać bezawaryjny pojazd i nie dać się oszukać? Odpowiedź jest prosta: sprawdzenie samochodu przed zakupem. Olsztyn, a raczej jego mieszkańcy oferują wyjątkowo dużo aut używanych, dlatego warto być szczególnie ostrożnym. Przychodzimy z pomocą!

1862+
Opineo Logo
Zweryfikowanych opinii z OpineoNajwiększy w Polsce serwis skupiający opinie konsumentów o sklepach, produktach i firmachZobacz w Opineo
1583+
Motocontroler Logo
FotoOpinii naszych klientówOd prawie 10 lat zbieramy opinie naszych klientów, wraz z dokumentacją fotograficzną sprawdzanych dla nich samochodów
3495Zebranych i zweryfikowanych opinii klientów Motocontrolera w internecie
Zdjęcia klientów Motocontrolera
Wideo opinie, dokumentacje zdjęciowe
klientów, recenzje naszych usług

Jak kupić samochód?

Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy szczególnie przyda się wykonane przez naszych specjalistów sprawdzenie samochodu. Olsztyn – to tu znajduje się auto, które sobie upatrzyliśmy. Mieszkamy na południu Polski, a więc podróż zajmie cały dzień. Niestety nasz obecny samochód nie jeździ na wodę, co więcej pali sporo paliwa, a więc będziemy musieli ponieść spore koszty za taką wycieczkę. Samochód szczególnie przypadł nam do gustu, bardzo chcielibyśmy go zobaczyć, ale co jeśli okaże się błędnym wyborem? Może sprzedawca ukrył kolizje z przeszłości lub zataił usterkę, która może pojawić się zaraz po zakupie. Aby dokonać oględzin, wzięliśmy wolne z pracy, straciliśmy nie tylko pieniądze za dojazd, lecz także te, które zarobilibyśmy, pracując. To czarny, lecz realistyczny scenariusz. Co zrobić, by go uniknąć? To proste! Wystarczy powierzyć nam sprawdzenie samochodu! Olsztyn nie stanowi dla nas żadnego problemu, gdyż działamy na terenie całej Polski. Pojedziemy, zweryfikujemy auto za Ciebie, a raport i galerię zdjęć dostaniesz w formie elektronicznej. Świetne rozwiązanie, prawda?
Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Co zyskujesz, decydując się na sprawdzenie auta w Olsztynie?

Co zyskujesz? Wybierając nasze usługi, wydasz mniej pieniędzy, niż wyniosłaby Cię podróż na własną rękę – a przypominamy, że może ona pójść na marne. Oszczędzasz przede wszystkim wspomniane pieniądze i swój cenny czas. W dodatku masz pewność, że wyłącznie wyszkoleni profesjonaliści dokonają sprawdzenia auta przed zakupem. Olsztyn i okolica – gdy tylko dostaniemy dokładny adres, niezwłocznie wszystkim się zajmiemy.

Pełna informacja o stanie samochodu – Olsztyn i okolice

Pełna i rzetelna informacja o stanie samochodu – wypadkowości i zużyciu bez wychodzenia z domu! Specjaliści zajrzą do układu hamulcowego, kierowniczego, wydechowego oraz zawieszenia. Przyjrzą się, czy pojazd nie uległ procesowi korozji. Dokonają dokładnej inspekcji elementów konstrukcyjnych. Jeśli zechcesz, przeprowadzą także diagnostykę komputerową. Jednym słowem otrzymasz od nas całościowe sprawdzenie auta. Olsztyn lub dowolne miejsce w Polsce – wezwij nas tam, gdzie potrzebujesz.
Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Wybierz pakiet sprawdzenia samochodu dla siebie

Możemy zaproponować Ci sprawdzenie samochodu przed zakupem w Olsztynie i okolicach w dogodnej dla Ciebie wersji. Jeśli wybierzesz wersję Mini, dostaniesz raport z historii szkód pojazdu zawierający dokładne informacje o uszkodzeniach, takie jak daty ich powstania czy wartości, na jakie je wyceniono. Wariant standard to poza historią szkód podstawowe oględziny auta w ciągu 24h. Decydując się na pakiet Maxi, w ciągu 48 h zostanie dodatkowo wykonana diagnostyka podwozia. Test Full to pełny zakres usług zawierający diagnostyką komputerową samochodu. Wybierz opcję dla siebie!

Nawet jeśli nie odnajdujesz się w motoryzacyjnym świecie, nie musisz obawiać się kupna auta. Daj nam znać, a zrobimy wszystko za Ciebie!