<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=104201806710190&ev=PageView&noscript=1"/>
Motocontroler Logo

Sprawdzenie auta Wrocław i okolice!

Kupujesz samochód używany? To trudne zadanie. Po wybraniu odpowiedniego warto sprawdzić, czy sprzedający nie chce nas oszukać, pokazując idealne auto w ogłoszeniu. Nasza specjalność to sprawdzanie samochodów przez zakupem we Wrocławiu i okolicach. Kompleksowe obejrzymy pojazd, który chcesz kupić oraz stworzymy rzetelny raport.

1514+
Opineo Logo
Zweryfikowanych opinii z OpineoNajwiększy w Polsce serwis skupiający opinie konsumentów o sklepach, produktach i firmachZobacz w Opineo
1583+
Motocontroler Logo
FotoOpinii naszych klientówOd prawie 10 lat zbieramy opinie naszych klientów, wraz z dokumentacją fotograficzną sprawdzanych dla nich samochodów
3147Zebranych i zweryfikowanych opinii klientów Motocontrolera w internecie
Zdjęcia klientów Motocontrolera
Wideo opinie, dokumentacje zdjęciowe
klientów, recenzje naszych usług

Jak wygląda sprawdzenie auta przed zakupem? – Wrocław i okolice

Motoryzacja nie jest Twoją mocną stroną? Powierz nam sprawdzenie samochodu! Wrocław i całe województwo dolnośląskie może liczyć na nasze wsparcie. Dotrzemy wszędzie w szybkim czasie. Potrzebujemy tylko odnośnika do ogłoszenia auta.

Nie zapłacisz więcej za dłuższą trasę, którą pokonają nasi rzeczoznawcy Motocontroler. Cena nie zmienia się w zależności od tego, gdzie znajduje się miejsce sprawdzania auta przed zakupem. Wrocław czy granica województwa dolnośląskiego? To nieistotne! Kwota pozostanie ta sama! Mówiąc inaczej, nie płacisz za dojazd!

Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Dlaczego warto nam zaufać?

Sumienna praca to nasz znak charakterystyczny – na miejsce oględzin jeżdżą tylko doświadczeni rzeczoznawcy Motocontrolera. Działamy według rygorystycznych procedur – sprawdzimy Twój samochód w aż 350 punktach kontrolnych. Nasza praca to coś więcej niż zwykłe sprawdzenie auta. Wrocław nie posiada lepszych specjalistów! Eksperci dołączą do raportu argumenty, którymi wynegocjujesz cenę ze sprzedającym.

Czy warto skorzystać ze sprawdzenia samochodu? – Wrocław

Oferta obejmuje sprawdzenie samochodu przed zakupem we Wrocławiu i okolicach w kilku wariantach. Możemy zaproponować Ci tak zwane testy mini, gdzie natychmiast dostajesz raport z historii szkód pojazdu stworzony z danych ze specjalnej bazy. Dysponujemy także testami standardowymi – w 24 h dojeżdżamy do sprzedawcy i wykonujemy podstawowe sprawdzenie Twojego samochodu. Dodatkowo możemy też sprawdzić Twój pojazd w wariancie rozszerzonym, który składa się ze standardowego sprawdzenia samochodu we wrocławskiej okolicy, informacji o historii szkód oraz testów podwozia pojazdu i weryfikacji działania komputera w samochodzie.
Motocontroler, czyli sprawdzenie auta przed zakupem – Zielona Góra i nie tylko

Sprawdzenie auta, co jeszcze oferuje Motocontroler?

Możemy zaproponować Ci:

Rozmowę telefoniczną z rzeczoznawcą Motocontrolera, który odpowie na wszystkie Twoje pytania natychmiast po wizycie u sprzedawcy.
Raport z historii szkód po VIN - sprawdzinymy ogromną bazę danych i znajdziemy wzmianki o Twoim przyszłym samochodzie.
Sprawdzenie rejestru zastawów - czy auto nie figuruje jako przedmiot zastawu? Lepiej się upewnić.
Wycenę samochodu - ile wynosi realna cena pojazdu? Podejmij negocjacje ze sprzedawcą!
Nie wiesz, czy potrzebujesz sprawdzenia samochodu? Wrocław – jeśli mieszkasz w okolicy, nie trać ani chwili! Wypełnij formularz i dokonaj płatności, a szybko zobaczysz, że nie pożałujesz współpracy z naszą firmą.